MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 8996476
nr 899 6476
Hörnskåp
1700-tal, Kompletterat, Bemålat, senare ben, höjd: 172
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 juni 2014
kl 18:45:30
9/6 18:39:33